Rychlé vyřízení online po telefonu!

AAA PŮJČKY

Kolbenova 882/5a Praha 9

TEL: 734301808
info@aaapujcky.eu

AAA PŮJČKY

Radlická 76
Praha - Smíchov

TEL: 734301808 
info@aaapujcky.eu

Nebankovní půjčky od soukromých společností

Nebankovní půjčky jsou dostupné v jakékoliv výši. Záleží na příjmech žadatele. Příjmy žadatele se prověřují stejně jako bance, kde probíhá tzv. scoring. Jsou však dostupnější a nebankovní společnosti jsou benevolentnější. Při prověřování žadatele dochází ke kontrole nebankovních registrů, registru exekucí a insolvence. 

 
Nebankovní půjčky jsou dostupné bez ručitelé a zástavy pro všechny příjmové kategorie. Nebankovní půjčky jsou převážně bezúčelové, tudíž je můžete použít na cokoliv bez udání důvodu. Můžete je taktéž kdykoliv předčasně zaplatit bez zbytečných sankcí.
  • Půjčka pro podnikatelé a osvč. Mezi hlavní výhody u této půjčky je nízký příjem v daňovém přiznání. Posuzuje se celkový hrubý obrat za celý rok.  
  • Nebankovní půjčka pro zaměstnance. Mezi hlavní výhody k získání půjčky, jsou již zmíněne registry. Jde o nebanovní půjčky bez prověřování bankovních registru. 
  • Nebankovní půjčka pro důchodce. Hlavní výhody této půjčky je nízký příjem důchodců a vysoký věk. 
  • Nebankovní půjčka pro osoby na mateřské dovolené i tento žadatel může u nás získat půjčku.
  • Pokud žadatel je majitelem nemovitosti může žádat o půjčku se zástavou nemovitostí. Mezi hlavní hlavní výhody patří oddlužení, vyplacení exekuce a konsolidace stávajících půjček a úvěrů.